Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

EAT and GET DRUNK

EAT and GET DRUNK

Kuchnia jest dla mnie najważniejszym pomieszczeniem w domu, przygotowywanie jedzenia relaksuje mnie i odpręża, a dzielenie się nim wprawia w stan szczęśliwości. Przyznaję, że czuję lekki stres kiedy moje wysiłki mogą być poddane ocenie przyjaciół i znajomych . Jednak te spotkania to zawsze świetna okazja do otwarcia butelki wina, więc staram się jeszcze bardziej.

Właśnie mija 10 lat od kiedy zaczęłam pracę z winami. Na początku była to dorywcza praca kelnerki , która z czasem przerodziła się w pasję i pomysł na życie. Szefostwo wymagało od nas wiedzy o winie. Mnie fascynowały postaci winiarzy, historie ludzi,  kontakt z naturą oraz piękne krajobrazy. Skrycie marzyłam o pracy w winiarni i to marzenie zrealizowałam w Portugalii, właśnie pojawiło się wino, przy którego produkcji pomagałam. Praca podczas zbiorów jest bardzo ciężka, ale ten czas zaliczam do najlepiej spożytkowanego w moim życiu.  Wiele się wtedy nauczyłam, nie tylko o produkcji wina, ale i stylu życia.

EAT and GET DRUNK to projekt, w który włożę całą moją pasję, wiedzę i doświadczenia. Wino zawsze będzie tu na pierwszym miejscu. Blog będzie o dobieraniu jedzenia do wina. Przemycę trochę informacji o winiarzach i winiarniach. Postaram się też, żebyście znaleźli  praktyczne wskazówki na temat gotowania. Nie będę zanudzać, obiecuję 😉

 

fot. Natalia Szemis http://talkingeyes.pl/

Kategoria

Podziel się tym z przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *