Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

O firmie

O Get Drunk drinking & learning

W Get Drunk zebraliśmy całe doświadczenie zawodowe oraz prywatne pasje do wina, whisky i kuchni. Specjalizujemy się w prowadzeniu komentowanych degustacji, organizowaniu kolacji z degustacją dla grup, a także pośredniej sprzedaży wina. Współpracujemy z restauracjami – układamy karty win i dajemy wsparcie merytoryczne. Naszymi klientami są również firmy oraz klienci indywidualni, dla których przygotowaliśmy specjalne oferty zakupu win.

Niech nie zwiedzie Państwa odważna i trochę prowokująca nazwa, bo macie do czynienia z profesjonalistami. Podczas spotkań chętnie podzielimy się wiedzą, dlatego drinking & learning jednocześnie pamiętając, że mamy do czynienia z alkoholem – stąd Get Drunk.

O mnie

W Get Drunk zajmuję się winem, do prowadzenia degustacji innych trunków zapraszam pasjonatów, którzy umieją o nich ciekawie opowiadać. Miałam to szczęście, że moja szefowa w pierwszej pracy z winami była pasjonatką. Opowiadała wiele ciekawostek o winnicach i winiarzach. Absolutnie zaraziła mnie tą pasją, ale też chęcią dzielenia się wiedzą. Sprzedając wina zawsze starałam się doradzać i uczyć moich klientów zapamiętywać smaki, które lubią, dzięki czemu mogli rozpocząć własną podróż po świecie win.

Po ponad dekadzie pracy w gastronomii i specjalistycznych sklepach, po ukończeniu studiów, szkoły WSET w Londynie i praktykach w winnicy w Douro (Portugalia) nie zmieniłam podejścia. Wręcz przeciwnie. Całe zdobyte doświadczenie oraz spotkania z winiarzami w Polsce i za granicą pogłębiły szacunek do pracy, którą wykonuję. Pracy, która jest jednocześnie pasją. Każda butelka niesie za sobą historie, czasem wyjątkowe, a czasem całkiem zwyczajne, ale zawsze warte poznania.

Dużo czasu poświęcam gotowaniu i szukaniu nowych inspiracji oraz łączeniu wina z jedzeniem. Fascynują mnie podróże, zwłaszcza kulinarne i poznawanie zwyczajów zwykłych ludzi. W wolnych chwilach czytam powieści fantastyczne.

Aleksandra Hawryluk